Hakkımızda

TASARI UYGULAMA MERKEZI Ulusal ve Uluslararası alanda tasarım, proje üretimi,taahhüt ve proje yönetimi odaklı Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri vermek, bu alanda üretim ve mimari araştırmalar yapmak amacıyla 2006 yılında İSTANBUL’ da kurulmuştur.

Kuruluş tarihinden bu yana ağırlıklı olarak konut, turizm yapıları, eğitim yapıları, ofis, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, yönetim yapıları, sanayi ve depo yapıları olmak üzere birçok önemli projelere imza atmış bulunmaktadır.

Firmamız, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarını; her projeye en doğru çözümleri sunarak, günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen, mimari tasarımı daima kentsel bir bütünlük içinde ele alan, kent ve çevre sorunlarına duyarlı, ekolojik dengeleri bozmayan, doğa ile bütünleşen, fonksiyonel, yenilikçi tasarımlar üreterek, Mimarlık ve Mühendislik alanlarında deneyimli ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

a (6).jpg

Misyonumuz

GÜVEN
Bugüne kadar istikrarlı çizgimizde iferleyişimiz, yapı sektöründeki kaliteli işlerimiz, dürüst ve şeffaf iş anlayışımızla bu alanda özel bir yer edinmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Güç Büyümek güçlenmek demektir. Güçlenmek tavizsiz bir yaklaşımla ilerleyen bizler için daha büyük, daha kaliteli, daha çevreci, daha modern, daha güvenli yapılar inşa etmek demektir.
TASARIM
Güçlü tasanm ekibimizin geliştirdiği, yenilikçi ve özgün projeleri etkisi hiçbir zaman kaybetmeyecek şekilde tasarlıyoruz.
KALİTE
Tasarı Uygulama Merkezi kaliteyi malzemeyle sınırlamayıp; tasarımdan projelendirmeye, işçilikten uygulamaya, teknolojiden zamanlamaya kadar uzanan tüm alana bu gerçeği yaymış bulunmaktadır.
TEKNOLOJİ
Temel prensiplerimizden biri olan yenilikçi duruşumuzla sektördeki teknolojileri takip ederek hayata geçirmekten ödün vermeyiz.
ZAMAN
Farklı tasarımlara imza atarken idealist tavrımızdan ve zamanında teslim ilkelerimizden ödün vermeden projelerimizi zor olanı başaracak şekilde tasarlayıp hayata geçiriyoruz.
İNSAN
Tasarı Uygulama Merkezi geliştirdiği tasarımlar ve projelerde önce insan odaklı yaklaşıma ve estetik bakış açısına maksimum özen göstermektedir.

C1.jpg

Vizyonumuz

Projelerimizi; hızla büyüyen ve değişen bir dünyada piyasa taleplerine uyum gösterip cevap verebilen, Mimari Tasarımı daima kentsel bir bütünlük içinde ele alan, Kent ve Çevre sorunlarına duyarlı, Ekolojik dengeleri bozmadan Yapı Teknolojisinin ve yeni yaşam biçimlerinin getirdiği yenilikleri de ele alan bir mimari anlayışla hazırlamaktır.

FİNAL_11

Çevre Politikamız

Çalışılan ülkenin yürürlükteki çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymak, bütün faaliyetlerde sürekli iyileşme ve gelişmeyi temel prensip olarak benimsemek, çevre yönetim sistemleri uygulanırken işverenler de dahil olmak üzere tüm tarafların beklentilerini dikkate almak, atıkların geri dönüşümüne önem vererek atıkların kaynağında ayrıştırıl-masını ve değerlendirilmesini sağlamak. Enerji ve doğal kaynakların tüketiminde israfı önlemek, Yapımı ve işletimi sırasında doğal ortamı olumsuz yönden en az derecede etkileyecek ve doğal kaynakların optimum kullanımını sağlayacak projeleri geliştirmek ve işverenlere sunmak, altyukienicilerin kanunlara ve Cihan İnşaat’ın çevre yönetim Sistemlerinin yöntem ve ilkelerine uymalarını sağlamak.

Kalite Politikamız
Firmamız sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinmiş; müşterilerininin bugün ve gelecekteki beklentilerini de göz önüne alarak , bu hedef doğrultusunda kullandığı teknolojiyi sürekli yenileyen, uzman personeli ile güçlenerek istikrarlı ve planlı stratejileri doğrultusunda müşterilerine çağdaş, kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

İSG Politikamız
Politikamız çalışanlarımızın beklentilerini anlamak. tüzük, yönetmelik vestandartlara uygun üretim yapmak ve mükemmele erişmektir. Bunu gerçekleştirebilmek için de aşağıdaki ilkeleri esas aldık;
• Mükemmelliği hedeflemek ve ulaşmak.
• Verimli çalışmak ve ilkelerimizde değer üretmek.
• İşlerimizde “sürekli gelişme” ilkesine göre hareket etmek.
• Tüm yönetici ve çalışanlarımız ile kaliteden, iş güvenliğinden sorumlu olmak,
• Eğitim ile becerilerimizi ve çalışanlarımıza iş güvenliği bilincimizi arttırmak,
• Grup çalışmaları ile uyumu, etkinliği ve üreticiliğe teşvik etmek, Alt yüklenici / uzman ekip ile her fırsatta ortak gayretler ile sürekli gelişmeye yönelik çalışmak. Güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak hedefimiz olan projelerimiz sonunda sıfır iş kazasını görmek. Üstlendiğimiz işlerde ve yatırımlarımızda şirketimizin, insanımızın, halkımızın, ülkemizin gelişmesini hedeflemek ve uluslararası platformda onları en iyi şekilde temsil etmek.